Ons team

Persoonlijk klantcontact is belangrijk voor Zeevenhooven Air. Wij denken graag met u mee over uw uitdagingen en projecten. Elke klant heeft zijn eigen key accountmanager en een oproepdienst staat 24 uur per dag klaar om u te helpen met calamiteiten of spoedprojecten.

Tot uw dienst staan

John Rietdijk
Manager Verhuur
john.rietdijk@zeevenhooven.nl
+31 88 25 00 980

Richard Telder
Medewerker Verhuur
richard.telder@zeevenhooven.nl
+31 88 25 00 981

Niels Noordzij
Support Verhuur
niels.noordzij@zeevenhooven.nl
+31 88 25 00 982

Jaap de Geus
Sales Engineer
jaap.de.geus@zeevenhooven.nl
+31 88 25 00 985

Sjaak Nieborg
Account Manager
sjaak.nieborg@zeevenhooven.nl
+31 6 5764 7751

Frank Sinkeldam
Sales / Verhuur Engineer
frank.sinkeldam@zeevenhooven.nl
+31 648 97 42 19

Huub Bakker
Sales Manager
huub.bakker@zeevenhooven.nl
+31 651 03 04 99

Itzik Lugasy
General Manager
itzik.lugasy@zeevenhooven.nl
+31 88 25 00 900

Edwin Wormgoor
Aankoop Manager
edwin.wormgoor@zeevenhooven.nl
+31 88 25 00 986

Odette Berkenbosch
Office Support
odette.berkenbosch@zeevenhooven.nl
+31 88 25 00 999

Gaby Westerbaan
HR-manager
gaby.westerbaan@zeevenhooven.nl
+31 88 2500950

Wil je onderdeel worden van ons team?

Zeevenhooven Air heeft de volgende functies beschikbaar:

Is je meest gewenste functie niet beschikbaar? Het staat je vrij om ons op elk moment een sollicitatie te sturen. Motiveer daarbij de redenen voor je sollicitatie en hoe ons bedrijf verder zal groeien door je bijdrage aan ons team.